3X hullu moodi magusroog

16. kategooria: Midagi head

1

Viimased kuu aega olen ma teinud seda magustoitu vähemalt korra nädalas. Õigemini minu roll on siin suhteliselt väike: panna magustoit ahju ja võtta see välja. Ülejäänuga tegeleb Adele. 3X hullu moodi ehk: hullu moodi lihtne, hullu moodi hea ja hullu moodi kiirelt valmiv...Nii et kui tunned, et tahaks midagi head, aga köögis mässata väga ei viitsi,samas maitse peaks ikkagi jumalik olema, on see magusroog, milleta sa enam elada ei saa.

 

Mingit retsepti on anda raske, kuna tegemist väga loomingulise lähenemisega. Aga nii umbkaudu annan koguse, millest meie peres jagub kolmele:

Digestive küpsiseid
200gr hapukoort
200gr vahukoort
marju(olen teinud kirsside ning mustikatega ja maasika toormoosiga)
veidi suhkrut.

 

Purusta küpsised ja pane koogivormi põhja(kui sul on neid väikseid keraamilisi vorme, mis kuumust kannatavad,siis seal näeksid kindlasti eriti head välja, mul neid aga pole...). Kiht nii paks nagu maitse eelistab, mina tahan veidi paksemat. Kalla küpsised üle marjadega ja vala peale hapukoore-vahukoore segu. Raputa peale suhkrut ja pane ahju kuskil 200c juures nii pooleks tunniks(kui värsked marjad, siis aeg poole lühem).

Milline on tulemus? Söö jahtunult ja tulemuseks on magus kreem, mis pikitud marjadega ning sametist pehmust lisab küpsisepuru. Iga amps on kui jumala kingitus, ausõna...

01.12.2010
peaks proovima ka!

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine