Andke palun nõu!!!!!!!

16. kategooria: Tee ise

2

Minu käest on mitmeid kordi küsitud kas novembri kalendertapeeti ei tulegi. Kahjuks pean ütlema, et selles osas on november tõesti õnnetu kuu ja oma vigade tõttu(ehk olen liiga aeglaselt asjatanud) jääb november kalendrist ilma. Küll aga on olemas juba detsember, nii et edaspidi luban olla hoolsam, seda enam, kui tean, et tegelikkuses on teid, kes seda kalendrit ootavad, päris palju.

Aga praegu sooviks saada teie nõu seoses seniste kalendertapeetide edasise käekäiguga...

Nimelt on edaspidi plaanis kõik juba olemasolevad kalendrid heal eesmärgil uuele ringile saata ehk luua kalendripiltidega ostukotid. Hea eesmärgiga seetõttu, et kogu ostukottidest saadav tulu läheks heategevuseks. Ning siin ongi ???? küsimärk. Mida või keda toetada? Ei plaani sellist jõuluaegset reklaami tarvis tehtud heategevuslikku kampaaniat, plaanis on teha midagi, mis jääks.

Olles ise kahe põnni ema, on minu jaoks lapsed väga hell teema, mis tõttu olen uurinud lastekodusid, aga kuna otsene kokkupuude nendega puudub, siis ei oska valida keda eelistada ja keda välja jätta. Võib olla ka mõni muu valdkond, aga isiklikult eelistaks midagi konkreetset, kus iga summa, olgu see nii väike kui tahes, on ka olulise rolliga.

Kas oskab keegi anda nõu mida toetada, keda toetada. Äkki keegi teab-tunneb kedagi, kelle jaoks selline abi oleks oluline... Olen väga tänulik kõigile, kes viitsivad kaasa mõelda ning oma mõtteid minuga jagada.

20.11.2010
mina soovitaksin antud projektiga toetada Keila-Joa sanatoorset internaatkooli. Neil on väga raske ning iga väiksemagi abi eest oleksid nad väga-väga õnnelikud! Kui Sul oleks huvi projektiga antud kooli toetada, anna teada :)
18.11.2010
Plaan on ilus! Minul on mõtteid. Saadan Teile meili.

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine