Axönova - noor ja värske moemärk

31. kategooria: Portreelood

0

Disainimajas on avatud pood nimega Axönova, mille omanikeks on kaks õde: Svetlana ja Anna Axonova. Mäletan neid juba üleeelmise aasta ERKI moeshow´st, kus nad jäid silma huvitava ja samas kantava disainiga.
Kuna Axönova poe valikus on väga lahedaid ning originaalloomingu kohta väga soodsate hindadega tooteid, oleks patt ja puhas rumalus õed rambivalgusest välja jätta. Siin nad on, kõigile näha ning lugeda.

(Fotod: Olga Logvina)

Sveta ja Anja, rääkige endast veidi lähemalt!

Oleme õed, pärit Tallinnast,sibulakülast.Anja on lõpetanud moedisaini eriala EKAs, Sveta püüab sel kevadel saada tekstiilidisaini diplomeeritud spetsialistiks ka sealsamas EKAs. Kooli lõpetamine on pikale veninud Taanis õppimise ja praktikale asumise tõttu. Hetkel on mõlema põhiliseks tegemiseks disainimine,õmblemine, joonistamine.

Teie poe valiku järgi võib öelda, et armastate katsetada ning eksperimenteerida, kasutades erinevaid tehnikaid ning materjale. Mis teie isiklikuks lemmikuks on?

Lemmiktehnikad puuduvad, aga on üks kindel põhimõte, mida püüame igapäevaselt järgida ning ellu viia - GO CRAZY!!!!

(Fotod, vasakul:Olga Logvina, paremal: ERKI moeshow)

Kas teie loomeprotsess on ühine või kumbki tegutseb eraldi, aga jagade kaubamärki?
Tavaliselt tegutseme eraldi, kuid anname teineteisele nõu kui selleks tekib vajadus.

Kas teie looming on stiil, mida ise hea meelega kannate?
Anjale on see päris omane, sest ta alati proovib kõike enda loodud selga.Sveta aga püüab sellest abstrageerida ja kõik mis ta teeb, ei pruugi üldse tema isikliku stiiliga kokku langeda.

(Fotod: Olga Logvina)

Kas kaubamärk Axönova on midagi, mida arendate hobi korras või plaanis on oma tulevik ja tegemised sellega igapäevaselt siduda?
See on saladus isegi meie jaoks, nii et elame-näeme....

Aitäh Anja ja Sveta nende heade fotode ning vastuste eest!

Disainimajas leiad nad ülesse poest AXÖNOVA

(Foto:Olga Logvina)

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine