Ella ja Möh

04. kategooria: Tee ise

1

Eile täiesti plaaniväliselt sündisid Ella ja Möh. Nimelt oli mul üks riie üle(mis oli enne lastetoas ühe põrandapadja ümber,kuid nüüd kasutu) ning veeretasin seda näpus ja mõtlesin, et ära ka ei raatsi visata, midagi võiks sellest teha. Mõtlesin, et teeks lihtsalt väiksemateks padjakateteks.

 

Aga niisama oleks ka igav, nii et uurisin tirtsu käest millise looma kujulist patja ta tahaks. Elevanti! Selge siis, proovin teha elevandi. Ühtegi lõiget mul polnud, joonistasin korra paberile ette ja lõikasin kohe välja. Väikevend ei saanud valikul sõna sekka öelda, sest tema pidi leppima sellega, mis riidest järele jäi. Nii sündis jänes, ikka ilma lõiketa. Eks nad seetõttu sellised kodukootud on ja mitte et see midagi halba oleks. Tirts mõtles tükk aega mis nimeks panna ja esimene mõte oli Ele. Et nagu elevant, aga siis mõtles, et tegemist ju tüdrukuga, paneks nimeks Ella. Kui väiksevenna käest küsisin, et mis jänku nimeks saab, vaatas ta tükk aega jänest ja ütles kõva häälega Möh. Ja kuna igakord, kui jänest vaatab, ütleb Möh(see kõlab niimoodi eriti kõvasti ja reipalt), siis oli selge - ka Möh on sündinud.

 

Kui nüüd aus olla, siis Ella on tegelikult väikevenna lemmik ka. Nii kui saab, hiivab salaja selle endale ja pistab punnu. Ja sellega meenus mulle kuidas minu ema mulle pehmeid nukke õmbles, vot need olid tõeliselt uhked ja minu lemmikud. Mitte sellised 1h nikerdused. Mäletan ükskord, kui palusin emalt enda pikkust nukku(olin siis nii kuskil meetri jagu).Kas ema õmbles mulle selle? Aga loomulikult...:)

Ning kui keegi pole veel aru saanud, siis - ema olla on ütlemata lahe!!!

10.10.2010
Möh ja Ella on ülimalt vahvad tegelased:)

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine