Epu pere hubane kodu

27. kategooria: Kodugalerii

0

Kodugaleriis tahame teiega jagada ilusaid kodusid, mis pakuks inspiratsiooni ning tegutsemisjulgust igale ühele teist. Avame oma galerii ühe väga ilusa koduga Tartust- Tähtverest, kus vanas suursuguses nikerdustega majas elab Epp oma perega. Epule külla minnes on raske sundida ennast lahkuma, sest tegemist on niivõrd hubase ning värvideküllase koduga, kus iga detail näitab millise armastusega perenaine oma kodu kaunistab. Võttes arvesse, et Epul on kolm tütart(Teele - 7kuud, Liine - kohe 3a, Ella -7 a.), ei saa ma lihtsalt aru kuidas mõnel inimesel õnnestub sellise pisipere kõrvalt ka midagi nii ilusat luua. Aga nii see on, veenduge selles ise.

 

(Vasakul - see pilt avaneb kõigile, kes esikus riided varna riputanud ning avavad elutoa uksed. Paremal - Elutoa televiisori nurk.)

 

(Söögituba, kust avaneb aken kööki.)

(Söögitoa puhkenurk, kust tegelikult pääseb verandale. Jah, sellisele igas kaares klaasist akendega verandale, mis omased vanadele ning eriti luksuslikele majadele. )

(Endiselt söögituba, veidi teise nurga alt)

 

(Antud peres armastatkse ning austatakse kõike, mis vana. Viimased küljed söögitoas.)

 

(Epu köök on nagu ülejäänud kodu: täis huvitavaid detaile ning värve, mis kohe kutsub toimetama.)

 

(Vasakul- vanemate magamistuba, paremal - lastetuba)

 

(Korteri uksed on kõik vanad ning väärikad. Vasakul - vanemate magamistoa uks, paremal - elutoa uks esikusse.)

 

(Vasakul - killuke esikust, paremal - killuke vanemate magamistoast.)

Aitäh Epp, et meile oma kodu näitasid!

(NB! Kui elad ilusas kodus või tead kedagi, kelle kodu võiks teistele silmarõõmu pakkuda, siis võta minuga julgesti ühendust: hedviga@disainimaja.ee)

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine