Kanna sinilille kaasas

15. kategooria: Tee ise

4

Täna turul käies nägin lõpuks kaua oodatud sinililli. Minu jaoks on fakt, et sinililled õitsevad, kõige reaalsem tõestus saabunud kevadest. Ja kui vanatädi usalduslikult sosistas, et seal eemal küsivad kimbu eest 25 eeki, tema aga kõigest 15, siis olin müüdud(no tegelikult oleks 25 ka välja käinud....).


Kui nüüd kõik päris algusest ja päris ausalt ära rääkida, ei saa ma idee au enda peale võtta. Jällegi, mingi aeg tagasi mingis blogis oli analoogne asi rinnas tähistamaks Iirimaal St. Patricku päeva. Seal oli rinda pistetud nelja lehega ristikhein. See idee jäi mind kummitama ja kummitas tänase turul käiguni, kui sinililled letilt otsa vaatasid.

Kuidas ma seda tegin?
See polegi niivõrd oluline, sest eks tegija õpib oma vigadest ja pigem annan nõu kuidas seda võiks teha. Otsi mõni väike pudel(apteegipudel, tühi küünelakipudel...) ja jupp ketti(mina kasutasin vana ehet, võib osta uue näiteks Abakhanist). Esmalt kasutades väikseid tange, pane kett kinni ümber pudeli. Pudeli kaunistasin paelaga ja et see rinnas rohkem pilku püüaks, panin pudeli taha pitspaela. Siin ongi see koht, mida mina ei teinud, aga võiks. Liimi pael kas tugevale liimiriidele või näiteks jäigale tikkimisriidele, nii jääb tulemus korrektsem. Mul hetkel ühtegi prossi kinnitushaaki polnud, ajasin asja ära haaknõelaga, prossi kinnitus oleks jällegi ilusam. Pane pudelisse veidi vett ja nii palju lilli, et pudeli suu on tihedalt täis ja vesi välja ei valgu/juhul kui vaja kummardada. Nii see sinilill rinnas sündis...

(Kui sul on hea idee, mida teistega jagada, võta minuga julgelt ühendust: hedviga@disainimaja.ee)

20.01.2011
Varsti algamas juba uus kevad, aga mina avastasin(liitusin) alles nüüd armsa lilleseade :)Kus juures juba 8 aastat töötan lillepoes ja midagi nii lihtsat ja armsat pole näinud :) Alati on midagi avastada! :)
16.04.2010
Tulemus on väga efektne! Ja kevad on tõepoolest käes, kogu oma ilus ja võlus :)))
16.04.2010
vot jah need plastiktopsid:) antud juhul ma küll ei julgeks valge mantliga kummardada:)
15.04.2010
Mul tekkis kohe väike edasiarendusemõte- need lillepoodides müügilolevad lillede topsid, mis pannakse suurte ja kallite lillede otsa, et nad kaua seisaks. Need on sellise mõnusa kummikorgiga, mis ei lase vett läbi. August saab lilled sisse pista ja topsi võib igaüks kaunistada vastavalt soovile :)

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine