Kõige ilusam sinine

04. kategooria: Enne pärast

3

See sinine on minu arvates üks kõige ilusam värv. Eriti interjööris, valge taustal ja see oli ka põhjuseks, miks eelmisel aastal lastetoa kappe värvides selle värvi valisin. Hästi väike tilk värvi jäi alles ja vastupidiselt oma tavapärasele loomusele sellised poolikud purgid ära visata, hoidsin seda alles. Et äkki kuskil lähebki just paar tilka vaja ja teiseks, et see värvinumber oleks olemas, sest see toon on tõeliselt ilus. Väga tark tegu, tuleb nüüd tõdeda...

Jalaga kaunitar loomulikus ilus ja ehituna


Ma ei saa sinna mitte midagi parata, aga naturaalne puit võlub mind vaid väga erandjuhtudel. Ma tean, et on inimesi, kes selle peale peast kinni haaravad, nähes mida ma teen, aga mis teha - värvikiht peal ja kohe on asjal minu maitse. Nii juhtus ka selle jalaga kaunitariga, keda silmates ei näinud ma tema reaalset olekut, vaid seda, mis temast ühel päeval saab.

Esmalt kasutasin ära ilusa sinise värvipiisa. Ei olnud kade ja lasin Adelel ja Osvaldil ka pintseldada, pigistades silmad poolkinni, et nende minu jaoks ehk mitte nii täiuslikku tulemust läbi pilusilmade ühtlustada. Edasi aga sai tegutsetud peamiselt siis, kui põnnid juba magasid. Eelnevalt ostsin Kaubamajast paki ilusaid salvrätikuid ja salvrätikutehnika liimi ning lasin endal mõnuleda - koorisin salvrätiku ühekihiliseks, lõikasin väikseid tükke ja pintseldasin pinnale ilusaid lilli(õigemini svammitasin, kuna pintslit polnud käepärast ja kasutasin puhast nõudepesusvammi). Äärmiselt teraapiline tegevus, mille tulemus pakub rahulolu pikaks-pikaks ajaks.

19.08.2011
Vaagen on mu meelest palju erilisema väljanägemisega peale tuunimist. Aga naturaalsest puidust ilusaid asju on minu silmale kyll: puunööbid eri puuliikidest, olitatud tammepuust köögitööpind, roosipuust vardad, kadaka järele lohnav voinuga, ajupuutykid mererannas, millest saab teha vingeid kodukujundusdetaile meremehestiilis kodu tarbeks jne...
06.07.2011
Tulemus on kindlasti rohkem minu maitse kui "naturaalne", hea töö! On puitu, mida ma ei värviks, kuid enamasti saab just värviga anda esemele vajaliku sära ja omapära.
05.07.2011
Mina ei saa ka aru naturaalse puidu ilust. Mõni päev tagasi aitasin ehitada/parandada aias olevat verandat/rõdu. Ema ikka rääkis, et verandat ümbritsev aed peab jääma hele ja naturaalne, sest nii on ilus aga nii kui ema oli läinud, võtsin kätte tumepruuni värvi ja võõpasin aia selliseks. Ei suuda aru saada, mida inimesed naturaalses puidus näevad. Värvitud ikka kordades ilusam! Ja rääkides sellest helesinisest vaagnast, siis see on ikka imeilus!

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine