Kui Adele oleks terve....

04. kategooria: Enne pärast

3

....Siis ta poseeriks kahes uues kleidis, mis sai enne jõule loodud. Mõlemad tehtud taas kord issi vanadest triiksärkidest, millel kraed liiga kulunud. Õnn on, et see issi roosat ei pelga,eks...

 


Nii et poseeriva Adele asemel "lavastasin" kaks lamedat tirtsu, kes uued kleidimoed edasi kannavad. Roosa kleit on selline kleit-tuunika. Issi triiksärgist jätsin alles nööbirea. Hästi minimalistlik kleit ja sobib kitsaste teksade peale.Õmblesin juurde aluskleidi(Adele nõudel,sest pükse saab talle harva jalga), nii et roosat saab kanda kui tuunikat ja koos valge aluskleidiga on komplekt väga tütarlapselik.

  

 

Beezi kleidi puhul jätsin jällegi alles triiksärgi nööbirea, aga vahetasin ära nööbid värviliste vastu. Seeliku osasse õmblesin alusseeliku koos uhke pitsireaga. Seeliku allosa äärepael oli mul juba ammu ostetud, ootas siiani õiget kohta, mida kaunistama asuda.Kuna beež kleit sai ilma varrukateta, siis tegin sinna juurde vanast vanaema kampsunist boolero. Käisin tädi juures tikkimiskoolitusel ja tikkisin boolerole linnu ja lillekesed ja sellega seoses jõume minu kampsunini...järgmises sissekandes.

 

  

PS! Vabandust, aga "enne" pilt on olemas ainult roosast kamspunist. Triiksärkide pildid koos kogu eelmise aasta pildimaterjaliga õnnestus väikevennal jäädavalt kustutada. Hea on, et mul on kombeks ilusamaid fotosid ka paberile printida...

13.01.2011
Väga vahvad kleidid ja õnnelik väike printsess kelle ema nii kenasid kleidikesi teeb:))
11.01.2011
super. uskumatult usin Hedviga. :)
10.01.2011
Jessas kui andekas!!!! Õpi või õmblema :))) Nii tore on näha, et leidub inimesi, kes viitsivad-tahavad-oskavad vanadest riietest selliseid kauneid asju valmistada. Jõudu!

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine