Mai kalendertapeet 2011

01. kategooria: Kalendertapeet

0

On laupäeva hommik, kell on 7.29. Kui normaalsed inimesed lõpetavad parajasti volbriööd, siis normaalsed lapsevanemad on valmis keetnud kaerahelbepudru, pannud põnnid riidesse ja kribavad arvutis. Aga täna on selleks eriti põhjust, sest käes on 1. Mai, mis tähendab seda, et Disainimajas on olemas uus kalendertapeet! Mai on eriliselt lõbus ja lillerohke, kalendri autoriks Kristel Viksi: Viksi Tegi.

 

 

Tutvustame teile Kristelit läbi tema enda sõnade:
"Olen alati armastanud väga joonistada. Kõige rohkem oma elu jooksul olen joonistanud sünnipäevakaarte. Paar aastat tagasi illustreerisin ka ühe romaani, mille peategelased oli mõisapreilid, kelle garderoob kuulus 20. sajandi algusesse. Eriti meeldib mulle joonistada igasuguseid kostüüme. Mõnikord teen need ka valmis. Viimane päris valmis õmmeldud ja laval kõndinud kollektsioon valmis mul ERKI moeshow'ks aastal 2004 nimega "16.mai, teisipäev". Olen osa oma joonistustest ka internetti inimestele vahtimiseks üles riputanud aadressil www.kritselviski.blogspot.com .
Maikuu kalendertapeedi pilt on tegelikult joonistatud minu täditütre lõpetamisest, mis toimus õigupoolest küll eelmise aasta juunis. Pildil on näha uhke tädipere seismas värske magistrandi selja taga, minu vanemad ja õde koos meie koertega ning loomulikult mina ise koos kalli peikaga. Valisin just selle pildi, kuna maikuu seostub minu jaoks alati igasugu sünnipäevade ja pidulike sündmustega. Lisaks on ka mul endal maikuus sünnipäev ning kuna ma ise samuti sellel pildil olen, peoriietes ja lillega, siis tunduski see just õige valik maikuu kalendertapeediks olevat. Hea kirju veel peale kauba! Pilt oli algselt mõeldud kalendri tarvis, mille tegin selle aasta alguses, kus iga kuu oli käsitisi trükitud ja minu joonistatud pildiga."

Kristeli poest Disainimajas leiad nii ehteid kui joonistusi: Viksi Tegi

Enne aga, kui Kristeli poodi külastavad, vali  endale sobiv kalendri suurus, pane oma arvutiekraani kaunistama ning naudi(kliki sobivale variandile ning salvesta endale suurest variandist, muidu jääb pilt udune...)!

Kalendriga

1024x768 px 1280x800 px 1024x768

 

Kalendrita

1024x768 px 1280x800 px 1024x768

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine