Midagi vana ja midagi uut

03. kategooria: Enne pärast

2

Midagi vana ja midagi uut, midagi sinist ja midagi laenatud - mitte et see kuidagi asjasse puutuks.:).. Aga tahtsin kaela massiivset ehet. Veel tahtsin, et mul selle peale raha ei kuluks, aega olin nõus loovutama. Nägin kuskil blogis head ideed kuidas vanadest kaelakeedest üks uus teha. Nähtud, tehtud.

 
Vanad ehted......                       .....ühisel rindel


Mulle on alati meeldinud Beatrice´i stiil ja eriti tema oskus aksessuaaridega mängida. Tema puhul võib tihti näha kuidas rohkem kui üks kaelakee kaelas on väga geniaalne viis omanäolise stiili loomiseks. Nii et Beatrice´st inspireerituna olen mitmeid kordi teda järginud, ja kaela keesid täis ladunud, kuid pildil oleva kandmisidee sain ühest blogist. Ehk siis mida teha vanade kaelakeedega?

Esiteks meisterdasin elu esimese organzalille. Vaatasin youtube´st läbi mõned juhendid ja asusin tegutsema.  Väga mõnus ettevõtmine peaks ütlema. Kindlasti sai nüüd kuradile sõrm antud ning neid lillekesi sünnib minu näppude vahel veel.

Siis võtsin seda sama paela, et keed saaks ümber kaela siduda. Õmblesin paelad kee külge, paela külge ka lille ning sisuliselt oligi kõik. Natuke niidi ning nõelaga mässamist ja idee reaaliseerus - uus kaelakee on sündinud.


02.06.2011
Nii kaunis tulemus! Teeb kindalsti kandja meele roomsaks!
03.05.2011
Väga ilus!

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine