Mina ise ka

10. kategooria: Tee ise

1

Tegelikult pole asjalood üldse nii, et ma endale midagi ei teeks. Ikka teen, aga kaamera suhtes olen veidi võõrastav.  See tõttu püüan teisi pildile ja ise satun sinna ülimalt harva. Suvetuulte segaduses jõudis aga minuni äratundmine, et nüüd on õige hetk kaamerasse vaadata.


Pildil olev kleit sündis sellel eesmärgil, et mul oli vaja proovida marjadega värvimist. Kuna polnud midagi värvida ja üks suvekleit leiab kapis alati ruumi, istusin esmalt õmblusmasina taha. Pikem jutt miks aga värvimine ebaõnnestus ning hilisem edulugu ootavad veel ees, nii et nagu näete, kleit on endiselt valge. Mida veel tegin esimest korda, oli see ülaosa nn. krookimine. Ei ole ikka vaja jalgratast leiutada, tuli taas kord tõdeda, sest kes veel ei tea kuidas seda krooget teha, siis asi on lihtsamast lihtsam. Asenda õmblusmasina alumine niit kumminiidiga ja muudkui õmble tavalise pistega nii palju ridu kui soovid. Hiljem viska kleit pessu, et krookeosa kokku tõmbaks ja ongi valmis.

 

 Pildil olev t-särk sündis minu vaimustusest Adele ja tema kunstnikukäe vastu. Nüüd on ta tuhin üle läinud, kuid julgelt võin väita, et neljas eluaasta möödus tal joonistades. Ühega neist kaunistasin ka oma särki ning kannan seda suurima uhkusega - nii nagu vanemad ikka, kelle silmis just nende lapsed need kõikse kõigemad on. 

 

 Ja selline näotu plaanisin olla alguses, aga siis mõtlesin, et ei enam. Sest teiste blogisid lugedes tahan küll teada kes oma lugusid jutustab. Teada saada kuidas jutt ja nägu kokku sobivad. Mõnikord sobib, aga mitte alati. Nii et nüüd saate mind minu tegemistega kokku viia... Meeldiv teiega tutvuda :)

11.07.2011
Mina võtsin joonistuse kaasa ja läksin T-srägipoodi(neid on vist igas suuremas kaubanduskeskuses). Seal saad lasta pildi otse pluusile kui tahad, aga mina võtsin kaasa puuvillast kangast ja lasin sinna peale, et see kangas ise pluusile õmmelda, sest mulle meeldivad narmendavad ääred. Pildil veel ei narmenda, sest pluus pole pessu jõudnud:) Ostsin särgi mujalt, aga sealt saab ka osta ja pildi panemine riidele maksis 4.50eur.

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine