Septembrikuu kalendertapeet

01. kategooria: Kalendertapeet

0

Suur elevus, mis uue kooliaasta algusega kaasneb, nakatab ka neid, kes ise kooli minema ei hakka. Seega on septembri kalendertapeet just kui rusikas silmaauku, sest mis muu kui üks öökull on paremaks sümboliks eesootavale tarkuse ajale. Autoriks Kristel Voolaid.Septembri kalendertapeet

Kristel ütleb enda kohta järgmist:  Olen Hiiumaa juurtega Tallinna tüdruk. Joonistanud olen vahelduva innuga
läbi terve oma teadliku elu. Mul on tugevate värvidega maalimise ajad ja siis jälle õrnad pliiatsi - akvarelli perioodid. Vabakutselise disainerina üritan kõik need loodud värvid ja jooned digitaalselt siduda. Lastepärased loomad ja linnud tekkisid minu paberile siis, kui minu väike tütar hakkas mulle esitama pildisoove - kord pidin joonistama jänese, kes rattaga kihutab, teinekord jälle hiire kes suure uhke seelikuga tantsib. Selline joonistame on ääretult lõbus ja palju naudingut pakkuv.
Hetkel läheb minu kogu tähelepanu ja loomislust loodud Blu-Decor kaubamärki(http://www.blu-decor.com), mis toodab ja loob disainkleebiseid lastetubadesse ja teistesse interjööridesse.

Kuidas sündis Disainimaja kalendertapeet? Kristel: See öökull elas tegelikult juba aasta tagasi oma tagasihoidliku elu meie kodus riiulil, maalituna kandilisele puuklotsile. Nüüd on ta kolinud digitaalsesse vormi , et temast saaks trükkida disainkleebiseid lastetubadesse. Väikse vahepeatusena peatub ta ka Disainimaja kalendritapeedil. Mis lind siis veel sobiks iseloomustama septembrikuud, kui üks tore tark öökull, kes armastab teed juua.

Äitäh Kristel, et minu ettepanekule nii kiiresti reageerisid. Soovin sulle ja teie armsale ettevõttele kõike paremat!

Kalendriga

1024x768 px lae alla
1280x800 px lae alla
1440x900 px lae alla
1920x1080 px lae alla

Kalendrita

1024x768 px lae alla
1280x800 px lae alla
1440x900 px lae alla
1920x1080 px lae alla

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine