Super nädalavahetus...

23. kategooria: Portreelood

0

Ma ei ole teiega siin blogis oma niisama olemist siiani jaganud, aga kuna lõppenud nädalavahetus oli niivõrd super, siis mõtlesin, et teen seekord erandi ja jagan seda positiivset emotsiooni, mis sai nädalavahetusest ammutatud...


PÕHJAKA
Kindlasti paljud teist teavad, aga on ka sama palju kes veel ei tea, et Tallinn-Tartu mnt. Mäo läheduses on selline koht nagu Põhjaka mõis, kus sellest suvest tegutseb superluks toidukoht. Minu silmis on tegemist kohaga, mida kuskil mujal Eestis ei ole, kus kohtuvad parim interjöör, toiduelamus ja teenindus. Mitte millegagi pole üle pakutud, kõik on lihtne, ilus ja hea. Kindlasti soovitan minna. Vist isegi nii palju, et kui pole Tartu poole asja, siis võtta ette ekstra sõit, et Põhjakal söömas käia.

  

 

 


KASEPÄÄ LAAT
Siis sai käidud Kasepää laadal Peipsi ääres, mis oli mõnusalt väike, ohtra sibula ning uhke päevakavaga. Sai seal niisama olemist nauditud ja koju kaasa loomulikult üks sibula- ning küüslauguvanik. Tegemist ikka tõelise kraamiga, sest auto on siiani nagu üks küüslaugu pomm, kuigi küüslauke oli vist kõigest kümne jagu :)

 
   


LAEVA RABAS
Tartu lähedal Laevas on mõnusaid matkaradu. Me käisime vist Sillaotsa rabas, kus on nii laudteed kui metsa. Raja pikkus oli 4,5 km., nii et jõudsime lastega selle ilusti läbi käia. Kusjuures mustikaid oli veel päris palju, lisaks on pohlad valmis ja kohe-kohe ka jõhvikad. Ilmaga ka vedas, tuul oli tugev, aga soe ja päikest parasjagu, pilvemütsid mööda taevast tantsimas.... Ja need raba lõhnad....

 

 

 

Ja kinos jõudsin ka "Alguse" ära vaadata, mis oligi nii hea nagu kõik räägivad. Ainult Haapsalu salli päevale ei jõudnud... Muidu oli kõik superluks! (Ning huvitav kui mitu korda ma antud postituse juures sõna "super" kasutasin....:))

 

Nimi

Kommentaar

Kinnituskood:

kodulehe tegemine