Juuli kalendertapeet 2010

30. kategooria: Kalendertapeet

0

Käes on juuli, ilmad päikselised ning paitava suvise tuulega - ühesõnaga superluks, mis väljas toimub! Sama suvine on meie juulikuu kalendertapeet, mille autoriks Pia Disainimaja poest Pia vabade mõtete kunstipood . Pia on Tallinna ülikooli kunstiõpetuse peatselt kolmanda kursuse tudeng ehk siis lõpetamas. Kunst mängib Pia elus suurt rolli ja samm sammult proovib Pia liikuda selles suunas, et kunst ka leiva lauale tooks.

loe edasi

Insenerist ehtelooja

28. kategooria: Portreelood

2

Mis mind Disainimaja blogi sissekannete juures kõige enam võlub, on see, et ma saan aeg ajalt mängida Õhtulehte ja panna väga intrigeerivaid pealkirju. Insenerist ehtelooja - kõlab kokku nagu üks mehelikkuse ja naiselikkuse virrvarr, kas pole? Aga erinevalt Õhtulehest on antud pealkirja sisu 100% tõene ning selle taga on Disainimaja poeomanik Irina Cibulskaite. Uurisin lähemalt kes Irina on ja mida talle meeldib teha.loe edasi

Iris maalib mööblit

16. kategooria: Portreelood

0

Kindlasti olete Disainimajas ringi luusides pannud tähele kauneid mööblitükke, mis läbi maalingute veelgi kaunimaks muudetud. Osavate kätega Iris Disainimaja poest Kunstivärk on nende autoriks ja kuna tegemist on tõeliselt ilusa ning ainulaadse loominguga, oleks patt Irisega mitte lähemalt tutvuda. Jätan patustamata ning saame Irisega tuttavaks.

 

loe edasi

Seekord teeb kingituse....mina ise!

16. kategooria: Kingitus

15

Mõtlesin, et sutskan ennast kingijagajate rivis vahele ja panen ka ise ühe kingituse välja. Olen viimasel ajal igal vabal hetkel tegelenud näputööga, mis kohe ka Disainimajas müüki läheb. Ühe näputöö tulemuse annan aga ka kingituseks..

loe edasi

Piilume Katrini ehtelaekasse

09. kategooria: Portreelood

1

Kui Katrin oli Disainimajas oma poe avanud, siis mõni aeg hiljem sain ühelt inimeselt kirja, et tema avastas netist nii laheda blogi, kus selle pidaja teeb maailma kõige ilusamaid ehteid ja ma pean ta kindlasti Disainimajja ka kutsuma. Klikkasin siis uudishimulikult linki ja sain äratundmisrõõmu osaliseks, sest samasuguses vaimustuses oli ka mina, kui Katrin oma poe mdmB Disainimajas avas.
Saame lähemalt tuttavaks Katriniga, kes nii mõnegi sookaaslase on rõõmust kilkama pannud.....

loe edasi

Reelika annab ära õige magusa kingituse...

09. kategooria: Kingitus

11

Mõni aeg tagasi kirjutasin siin samas blogis Reelikast, kes valmistab looduskosmeetikat. Täna aga on Reelika meil kingijagaja rollis ja kingitus on eriti isuäratav: õnnelik võitja saab valida ükskõik millise kreemi Reelika poest: Rosee looduskosmeetika

  

loe edasi

Jäätis keefirist ja sidrunimahlast

06. kategooria: Midagi head

1

Otsisin netist häid ideid mahlajäätise tegemiseks ja sattusin selle retsepti peale. Kuna põhikoostiseks oli keefir, mis tundus jäätise koostisena veits kummaline, proovisin selle kiiksuga retsepti järgi. Tulemus oli uskumatult hea, nii igatahes väitsid väiksed maiasmokad...

loe edasi

Triin jagab kingiks armsa nõelapadja!

02. kategooria: Kingitus

4

Kui tihti mul majapidamises sellised ohtlikud asjad nagu nõelad kaduma lähevad? Liigagi tihti, tuleb tunnistada. Minu kõige rumalam komme on torgata nõel "vaid hetkeks" diivani või tugitooli käepidemesse ja see sinna unustada...

loe edasi

Juuni kalendertapeet 2011

01. kategooria: Kalendertapeet

1

Kuu esimene päev on minu jaoks alati eriline, sest siis saan avalikustada algava kuu kalendertapeedi, millega saate enda arvutiekraani kaunistada. Juunikuu kalendri joonistas meile Kätlin Kaljuvee, kes tuntud nii moedisaineri kui moeillustraatorina. Kalender ise on suviselt värviline, samas õrn ning romantiline. Täpselt selline nagu juunikuu ise.

  

loe edasi

Reeda kõrvarõngad võitis....

31. kategooria: Kingitus

0

Reeda kõrvarõngaste loositopsist on õnnelik nimi välja tõmmatud ning.....õnnelikuks omanikuks saab Ketlyn2!!!!! Palju õnne, võtan sinuga ise ühendust, et kuidas need kaunid kõrvarõngad üle anda, kuna Reet usaldas need juba paar päeva tagasi minu kätte.

...

loe edasi

Reet kingib kaunid kõrvarõngad!

26. kategooria: Kingitus

7

Käes on kolmapäev ja uus kingitus ootab jagamist. Sellel korral pärineb see Disainimaja poest Sinu omanäolisus minu käe läbi... , mille perenaine Reet on oma loominguga üks minu lemmikuid. Olen temalt ühed kõrvarõngad ostnud ja Sõlekestele on silm peale pandud..... Aga nüüd lähevad loosi:

 

 loe edasi

Lipp lipi peal, lapp lapi peal, ilma...

24. kategooria: Enne pärast

0

Tegelikult peaks minu kõik isetegemised koonduma ühise nimetuse alla "Minu 15 minutit tegemist", sest see on keskmine aeg, mis mul iga asja peale kulub. Pisipere kõrvalt ei ole lihtsalt rohkem mahti, mis tõttu heegeldamine ja kudumine, mis mulle ka väga meeldiks, ei mahu ajaplaanidesse, kuna pean saama tulemuse nüüd ja kohe.

 

                                    ENNE                                                                PÄRAST

loe edasi

Proua Grouse kalossid võitis....

24. kategooria: Kingitus

1

Paparapapapaaaa... Kalosside õnneratas on keerutatud ning õnnelikuks võitjaks sai Muhumuster! Jaanika võtab sinuga ühendust ning lepite siis ise kokku mis mustrit soovid ja mis on kalossikeste suurus.

Palju õnne!

.....

loe edasi

Värskeid sisustustrende Milanost

22. kategooria: Kodugalerii

0

Üks hea tuttav oli nii lahken ning jagas meile Milano sisutusmessi pilte. Tegemist igaaastase üritusega, mis on üks olulisemaid trendi- ning ideede jagajaid kodusisustuses.

 

Fotod: Veiko Jääger

loe edasi

Kingitus Proua Grouse poest

19. kategooria: Kingitus

17

Suur rõõm on välja kuulutada uus kingitus, mis ühtaegu nii praktiline kui silmale ilus vaadata. Jaanika Disainimaja poest Proua Grouse väikesed värvilaigud annab kingiks maalitud kalossid!

loe edasi

Lola ja Franka mängumaja

19. kategooria: Enne pärast

0

Kui ma Annil laupäeval külas käisin, olin neil mängumaja ehitamine täies hoos. Milline saab olema lõpptulemus, ei osanud ma enne ette kujutada kui Anni pildid saatis...

 

ENNE                                                                          PÄRAST

loe edasi

Anniki mütsi võitis.....

18. kategooria: Kingitus

0

Vabandan, et loosimine alles teisipäeval ehk praegu toimus. Net pani pühapäeval plehku ja härra Elion käis ning jamas mitu tundi, enne kui selle just nüüd ülesse leidis....

loe edasi

Anniki poest "Woolmint" kingib armsa mütsi!

12. kategooria: Kingitus

8

Meie teine Disainimaja kingitus pärineb poest nimega Woolmint , mille perenaine Anniki teeb võitjale täpselt samasuguse mütsi, kui annad teada oma mõõdud.....

loe edasi

Kõigest, mis Anniki särama lööb

12. kategooria: Portreelood

2

Anniki, meie selle nädalase kingituse jagaja, on Disainimaja üks suurimaid sõpru. Kahjuks pole ma Annikiga kordagi reaalelus kohtunud, kuid sellest olenemata on Anniki võtnud oma südameasjaks puhuda Disainimajale tuult tiibadesse.
Saan mina ja saate ka teie nüüd Annikiga lähemalt tuttavaks.

 

loe edasi

Haldjapreili

11. kategooria: Tee ise

0

Tirts on mul täielik peavõrude fänn, mis tõttu oma "isetegemiste kastis" sorides tekkis idee, et ei tea kuna ostetud naharibad võiks ju ka peavõruks punuda.

 

loe edasi

Kuidas ma endale lambi sain

11. kategooria: Enne pärast

2

Kõik sai alguse ühest ilusast vanast veinipudelist, mille ema juurest endale tõin. Käisin siis sellega ehituspoest elektripoodi ja vastupidi, palve üks: palun andke nõu kuidas ma selle pudeli saaks lambiks muuta. Kahjuks(ja ei tea mitmendat korda pean seda ütlema), ei ole ehituspoodide müüjad mõeldud kaasa mõtlema ning kui sa lähened neile suurema palvega kui "mulle kast mutreid ja 50 polti suuruses 17", siis suhtutakse sinusse kui tüütusse putukasse. Aga siis tuli mulle üks hea mõte ja sinna ma lõpuks suundusin....

 

loe edasi

Laimikook

10. kategooria: Midagi head

0

Tegin endale emadepäevaks ühe väga magusa ja ilusa koogi. Panen retsepti ka siia kirja, sest võttes arvesse kui vähe vaeva selle tegemine nõuab, on see tänu efektsele välimusele igati hea valik pidulikule lauale.

  

loe edasi

Ja "Silmaring" kõrvarõngad võitis.....

10. kategooria: Kingitus

1

 

Palju õnne, Monika! Kõrvarõngad jõuavad peagi sinuni...

loe edasi

Pood "Silmaring" kingib kõrvarõngad!

05. kategooria: Kingitus

32

Mul on ütlemata hea meel avada Disainimaja blogis uus rubriik, mis koosneb kahest suurest rõõmust: andmisrõõmust ja saamisrõõmust. Nimelt igal kolmapäeval paneb üks Disainimaja pood välja kingituse, mille kõigi soovijate vahel välja loosime. Miks me seda teeme? Sest Disainimaja on täis toredaid inimesi, kelle arvates andmisrõõm on üks ütlemata suur rõõm - muud põhjust polegi.

Meie kingituse avapaugu annab pood SILMARING , kes kingib ära need kaunid kõrvarõngad!

loe edasi

Mai kalendertapeet 2011

01. kategooria: Kalendertapeet

0

On laupäeva hommik, kell on 7.29. Kui normaalsed inimesed lõpetavad parajasti volbriööd, siis normaalsed lapsevanemad on valmis keetnud kaerahelbepudru, pannud põnnid riidesse ja kribavad arvutis. Aga täna on selleks eriti põhjust, sest käes on 1. Mai, mis tähendab seda, et Disainimajas on olemas uus kalendertapeet! Mai on eriliselt lõbus ja lillerohke, kalendri autoriks Kristel Viksi: Viksi Tegi.

 

 

loe edasi

Lapsepõlve magustoit - moorapallid

29. kategooria: Midagi head

0

Mmmmmm, moorapallid! See oli vist esimene magustoit, mida plikatirtsuna koos vennaga tegin. Meil oli selline elamine, kus nn. sahver-kolakamber asus otse puukuuri peal ja seal oli kogu aeg jahe. Õhtul tehtud moorapallid läksid ööseks sinna ja hommikul ärgates, ise veel voodisoe, sai paljajalu sinna lipatud, et suu magusaks teha. Sellised armsalt vastandlikud mälestused....


 

loe edasi

Reelika teeb looduskosmeetikat

27. kategooria: Portreelood

0

Kui Stella McCartney lõi omanimelise kosmeetikasarja, sõnas ta järgmist: Miks peaks kreem olema täis ained, mis mõeldud selleks, et see oleks koostiselt õhuline, väga hästi lõhnav ning ilusa värviga, kui kõik need ained ei oma mitte mingisugust head mõju sinu nahale? Just sama põhimõtet järgib Reelika, pannes kreemi vaid neid koostisosi, mis mõjutavad otseselt naha seisundit ja jättes kõik üleliigse välja.

 

loe edasi

Kõverate jalgade kevad ´10

21. kategooria: Enne pärast

0

Kallis kodu - armas kodu, hoia piip ja prillid! Mul on selline kodu muutmise isu peal, et ei teagi kohe mida võtta ning mida jätta. Õnneks ei ole aega ja õnneks on rahakott tühi, sest muidu vist paar nädalat ainult sisustaks. AGA - köök saab nüüd küll tasapisi värskemat ilmet...

 

loe edasi

kodulehe tegemine