Oktoobri kalendertapeet 2010

01. kategooria: Kalendertapeet

0

Mul on suurim rõõm jagada oktoobrikuu kalendertapeeti, mis esmakordselt Disainimaja ajaloos põhineb fotol. Foto autoriks on Silas Stubbs ja kes ta selline on ning mis seob teda Eestiga, sellest loe kindlasti üks sissekanne all poolt. Aga nüüd...

 

loe edasi

Septembri kalendertapeet 2010

01. kategooria: Kalendertapeet

0

Käes on sügist kuulutav september ja mul on rõõm jagada teiega meie uut kalendertapeeti. Kui siiani on loovat kätt katsetanud õrnem sugu, siis seekord on pliiats meeste käes...

 

loe edasi

Augustikuu kalendertapeet 2010

01. kategooria: Kalendertapeet

0

Käes on minu lemmikkuu august ning suurima rõõmuga jagan teile uut kalendertapeeti, mis ületas minu kõige suuremad ootused. Ma olin kindel, et Krista üllatab mind positiivselt, aga et lõpptulemus nii kaunis saab olema, ei osanud ma parimates unenägudes ka ette näha...

loe edasi

Juuli kalendertapeet 2010

30. kategooria: Kalendertapeet

0

Käes on juuli, ilmad päikselised ning paitava suvise tuulega - ühesõnaga superluks, mis väljas toimub! Sama suvine on meie juulikuu kalendertapeet, mille autoriks Pia Disainimaja poest Pia vabade mõtete kunstipood . Pia on Tallinna ülikooli kunstiõpetuse peatselt kolmanda kursuse tudeng ehk siis lõpetamas. Kunst mängib Pia elus suurt rolli ja samm sammult proovib Pia liikuda selles suunas, et kunst ka leiva lauale tooks.

loe edasi

Juuni kalendertapeet 2011

01. kategooria: Kalendertapeet

1

Kuu esimene päev on minu jaoks alati eriline, sest siis saan avalikustada algava kuu kalendertapeedi, millega saate enda arvutiekraani kaunistada. Juunikuu kalendri joonistas meile Kätlin Kaljuvee, kes tuntud nii moedisaineri kui moeillustraatorina. Kalender ise on suviselt värviline, samas õrn ning romantiline. Täpselt selline nagu juunikuu ise.

  

loe edasi

Mai kalendertapeet 2011

01. kategooria: Kalendertapeet

0

On laupäeva hommik, kell on 7.29. Kui normaalsed inimesed lõpetavad parajasti volbriööd, siis normaalsed lapsevanemad on valmis keetnud kaerahelbepudru, pannud põnnid riidesse ja kribavad arvutis. Aga täna on selleks eriti põhjust, sest käes on 1. Mai, mis tähendab seda, et Disainimajas on olemas uus kalendertapeet! Mai on eriliselt lõbus ja lillerohke, kalendri autoriks Kristel Viksi: Viksi Tegi.

 

 

loe edasi

Aprilli kalendertapeet 2010

01. kategooria: Kalendertapeet

0

Saabunud on uus kuu, mis tähendab seda, et kalendril tuleb uus leht ette keerata. Meie aprillikuu kalendertapeedi joonistas  Piia Harris-Põdersalu, kes on Eestist pärit vabakutseline kunstnik, kuid elab juba kuus aastat Iisraelis.

loe edasi

Märtsi kalendertapeet 2010

01. kategooria: Kalendertapeet

2

Märts on käes ning tõi endaga kaasa märtsijänesed! Jagame neid lahkelt kõigile soovijatele. Nimelt  alustame sellise ilusa traditsiooniga, kus igal kuul, tehes koostööd ühe kodumaise kunstniku/illustraatoriga, anname välja jooksva kuu kalendertapeedi, mille võivad kõik soovijad enda arvuti ekraanile kleepida. Uue kuu saabumisega tuleb uus kalender, kuid kui mõni on väga meelt mööda, pole probleemi: tapeedi saab ka ilma kalendrita.

loe edasi

kodulehe tegemine