Kingiidee nr. 2 - Minu parim sõber

23. kategooria: Kingitus

0

Üks pisike ja soe sõber, keda saab igale poole kaasa võtta ning kes jagab kõiki muresid ja rõõme....

loe edasi

Kingiidee nr. 3 - head sõnad

23. kategooria: Kingitus

0

Ma tean, et väga palju enam ei viitsi kaarte saata ja pakile lisada, aga kui mõtled korraks selle, kui tore neid on saada - oled ehk sellel aastal heade sõnadega lahkem?

loe edasi

Kingiidee nr. 1 - Pehme ja soe

22. kategooria: Kingitus

0

Nüüd on paras hetk hakata jõulukinke valima, et kui jõulud käes, ei tuleks teha muud, kui kaunistada kuusk, oodata jõuluvana ning nautida kallite inimeste seltskonda. Erinevad galeriid omavad erinevaid märksõnu, esimene kingisoovitus on pehme ja soe!

loe edasi

Sirje kingib prossi sinu omal valikul!

08. kategooria: Kingitus

7

Selle nädala kingitus tuleb ühest väga ilusast Disainimaja poest. Poeomanik Sirje teeb kõige armsaid mõmmisid ja kõige armsamaid prosse ning just viimane loosi lähebki!

loe edasi

Heavy Mental paneb sind proovile!

26. kategooria: Kingitus

9

Mis toimub, mis toimub? Kingitus kingituse otsa? Jah, nii see tõesti on, sest mul on rõõm kuulutada välja esimene Disainimaja kingimäng. Seekord ei piisa loosirattas osalemiseks sellest, et jätad alla kommentaari. Seekord  peab veidi netis ringi surfama ja jätma siis kommentaari koos õige vastusega...

loe edasi

Selle nädala kingitus on eriti tuline!

17. kategooria: Kingitus

6

Sellel nädalal on kingitus praktiline, ilus ja elu mugavamaks tegev. Kingikotist leiad süüteroosid. Kui ma olen asjast õigetsi aru saanud, siis need on sellised asjad, millega on väga lihtne ahju, kaminasse, lõkesse tuld teha. Tegemist papist munarestidega, mis roosideks vormitud ning küünlavahaga immutatud. Nii põleb roos piisavalt kaua, et puud tuld võtaksid.

 

loe edasi

Alisa jagab kingiks....mida iganes soovid!

09. kategooria: Kingitus

11

Käes uue uue aasta esimese kingi kord ja seekord jagab kingituse Alisa Disainimaja poest AlisaDesign . Kink on eriti magus, sest kui oled õnnelik võitja, võid Alisa poest valida just selle kõrvarõnga paari, mida kõige enam ihkad!

loe edasi

Inga kingib ilusa prossi!!!

15. kategooria: Kingitus

7

Disainimajas on küll tunda lähenevaid jõule, sest kingisadu on läinud päris tihedaks. Sellel nädalal jagab kingituse Ingake , pannes loosirattasse väga ilusa prossi!

loe edasi

Regina jagab kingiks 5 imeilusat jõulukaarti!

07. kategooria: Kingitus

9

Selle nädala kingitus pakub võimalust rõõmustada oma lähedasi ilusa kaardi ning sooja sõnaga. Regina paneb loosi 5 ilusat kaarti, mis võitja saab ise Regina poest välja valida.

 

loe edasi

Loosi läheb Miss Razzle Dazzle!!!

30. kategooria: Kingitus

25

Kes on minu blogi pidamist jälginud algusest peale, teab, et Kriss oli esimene, kes Disainimajas oma poe avas. "New Vintage" by Kriss on poe nimi.  See oli Krissi suht esimene nn. avalik ülesastumine  ehtekunstnikuna ja nüüd, rohkem kui pool aastat hiljem, on ta teinud oioi kui suure hüppe. Mul on tema üle siiralt hea meel ja sama hea meel on teatada, et Kriss paneb välja väga kauni kingituse...

loe edasi

Kes soovib enda kaela seda keed?

16. kategooria: Kingitus

9

Pole tükk aega ühtki kingitust jaganud, viimane aeg viga parandada. Seekord läheb loosirattasse minu tehtud kee, mis ühteaegu tugev ja õrn...Inspiratsioon Anni Jürgensonilt, kes küll oma loominguga juba ammu uutel jahimaadel.

loe edasi

Kairit jagab kingiks väga lahedad magnetid!

30. kategooria: Kingitus

9

Uus kingitus ootab jagamist ning seekord on tegemist nii uue kaubaga, mis pole veel Disainimajas müüki jõudnud, kohe-kohe jõuab. Kingi jagab Kairit Disainimaja poest Decotahvel. Kingiks on ülilahedad külmkapi magnetid, kuhu saab kriidiga sõnumeid kirjutada.

loe edasi

Kingituste jagamine on puhkuselt tagasi!

13. kategooria: Kingitus

3

Eelmisel nädalal saatis Kristin mulle kirja, et kas ma enam kingituste loosiratast ei veereta,  tema kingitused on ootel. Aga loomulikult jagan kingitusi edasi! Häbiväärselt pikaks veninud suvepaus saab nüüdsest lõpu ja alustame sellise kingitusega, mis sügisel kohustuslik kõigile(mitte ainult lastele ja koerad kaasa arvatud).  Poe Koerariided  omanik Kristin jagab kingituseks kaks väga vahvat helkurit, kus ühel peal koer ja teisel käpajälg.

 

loe edasi

Seekord teeb kingituse....mina ise!

16. kategooria: Kingitus

15

Mõtlesin, et sutskan ennast kingijagajate rivis vahele ja panen ka ise ühe kingituse välja. Olen viimasel ajal igal vabal hetkel tegelenud näputööga, mis kohe ka Disainimajas müüki läheb. Ühe näputöö tulemuse annan aga ka kingituseks..

loe edasi

Reelika annab ära õige magusa kingituse...

09. kategooria: Kingitus

11

Mõni aeg tagasi kirjutasin siin samas blogis Reelikast, kes valmistab looduskosmeetikat. Täna aga on Reelika meil kingijagaja rollis ja kingitus on eriti isuäratav: õnnelik võitja saab valida ükskõik millise kreemi Reelika poest: Rosee looduskosmeetika

  

loe edasi

Triin jagab kingiks armsa nõelapadja!

02. kategooria: Kingitus

4

Kui tihti mul majapidamises sellised ohtlikud asjad nagu nõelad kaduma lähevad? Liigagi tihti, tuleb tunnistada. Minu kõige rumalam komme on torgata nõel "vaid hetkeks" diivani või tugitooli käepidemesse ja see sinna unustada...

loe edasi

Reeda kõrvarõngad võitis....

31. kategooria: Kingitus

0

Reeda kõrvarõngaste loositopsist on õnnelik nimi välja tõmmatud ning.....õnnelikuks omanikuks saab Ketlyn2!!!!! Palju õnne, võtan sinuga ise ühendust, et kuidas need kaunid kõrvarõngad üle anda, kuna Reet usaldas need juba paar päeva tagasi minu kätte.

...

loe edasi

Reet kingib kaunid kõrvarõngad!

26. kategooria: Kingitus

7

Käes on kolmapäev ja uus kingitus ootab jagamist. Sellel korral pärineb see Disainimaja poest Sinu omanäolisus minu käe läbi... , mille perenaine Reet on oma loominguga üks minu lemmikuid. Olen temalt ühed kõrvarõngad ostnud ja Sõlekestele on silm peale pandud..... Aga nüüd lähevad loosi:

 

 loe edasi

Proua Grouse kalossid võitis....

24. kategooria: Kingitus

1

Paparapapapaaaa... Kalosside õnneratas on keerutatud ning õnnelikuks võitjaks sai Muhumuster! Jaanika võtab sinuga ühendust ning lepite siis ise kokku mis mustrit soovid ja mis on kalossikeste suurus.

Palju õnne!

.....

loe edasi

Kingitus Proua Grouse poest

19. kategooria: Kingitus

17

Suur rõõm on välja kuulutada uus kingitus, mis ühtaegu nii praktiline kui silmale ilus vaadata. Jaanika Disainimaja poest Proua Grouse väikesed värvilaigud annab kingiks maalitud kalossid!

loe edasi

Anniki mütsi võitis.....

18. kategooria: Kingitus

0

Vabandan, et loosimine alles teisipäeval ehk praegu toimus. Net pani pühapäeval plehku ja härra Elion käis ning jamas mitu tundi, enne kui selle just nüüd ülesse leidis....

loe edasi

Anniki poest "Woolmint" kingib armsa mütsi!

12. kategooria: Kingitus

8

Meie teine Disainimaja kingitus pärineb poest nimega Woolmint , mille perenaine Anniki teeb võitjale täpselt samasuguse mütsi, kui annad teada oma mõõdud.....

loe edasi

Ja "Silmaring" kõrvarõngad võitis.....

10. kategooria: Kingitus

1

 

Palju õnne, Monika! Kõrvarõngad jõuavad peagi sinuni...

loe edasi

Pood "Silmaring" kingib kõrvarõngad!

05. kategooria: Kingitus

32

Mul on ütlemata hea meel avada Disainimaja blogis uus rubriik, mis koosneb kahest suurest rõõmust: andmisrõõmust ja saamisrõõmust. Nimelt igal kolmapäeval paneb üks Disainimaja pood välja kingituse, mille kõigi soovijate vahel välja loosime. Miks me seda teeme? Sest Disainimaja on täis toredaid inimesi, kelle arvates andmisrõõm on üks ütlemata suur rõõm - muud põhjust polegi.

Meie kingituse avapaugu annab pood SILMARING , kes kingib ära need kaunid kõrvarõngad!

loe edasi

kodulehe tegemine