Korduma kippuvad küsimused:

Ma olen registreerinud ennast Disainimaja kasutajaks, lisanud tooted müüki, kuid ei näe neid kategoorias, kuhu need müüki lisasin.
Sul on avamata isiklik e-pood, ilma milleta ei ole tooteid kuskil kuvada. Oma e-poe avamiseks vali "Minu Disainimaja" alt vasakpoolsest menüüst "E-poe loomine". Kui see tehtud, on tooted näha kõigile.

Ma olen registreerinud ennast kasutajaks, kuid ei õnnestu Disainimajas sisse logida.
Süsteem teeb vahet suurtel ja väikestel tähtedel ja ka tühikuid arvestatakse sümbolina. Palun kontrollida, et kasutajanimena kasutatakse õiget nime (üle kontrollida tühikud, punktid ja kooloniad alguses ning lõpus). Lisaks kontrollida, et paroolis oleks suured ja väikesed õigesti, sisestamisel poleks Caps Lock klahvi all, ja et puuduksid tühikud (näiteks parooli kopeerimisel kusagilt tuleb tavaliselt parooli lõppu üleliigne tühik).

Minu isiklikule meilile ei jõua Disainimaja kirjad, kuigi tean, et neid on saadetud.
On ette tulnud juhtumeid, kus Disainimaja kirjad lähevad automaatselt rämpsposti(hotmaili ning gmaili konto omanikel).Palun kontrollige igaks juhuks üle kas kirjad on rämspostkastis. Kui jah, siis muutke oma postkasti seadeid nii, et Disainimaja kirjad enam rämpsposti hulka ei satuks.

© kõik õigused kaitstud Disainimaja 2010
kodulehe tegemine