Anna-Kai ja Veiko pööningukamber

30. kategooria: Kodugalerii

2

Siit üks vana sissekanne ilusast kodust, millele omalt poolt saadan suured õnnitlused. Nimelt sai just allolev kodu Kauni Kodu 2010 konkursil parima noore kodu peaauhinna! Palju Õnne!!!!!!

Alustan uut nädalat ühe kauni koduga, mis seekord pärit Tallinnast/Sikupillist. Imetlen inimesi, kes omavad head fantaasiat ning pealehakkamisjulgust. Nimelt kui Veiko ja Anna-Kai esimest korda oma kodu külastasid, oli tegemist pööninguga,mis oli tuvide lemmikpesaks ning teadagi millega tuvid põrandat katavad. Ja seda oli palju, oi-oi kui palju. Kuid nüüd....

 

(Vasakul - Kodu ukse avades tuleb koheselt tepist üles kõndida. Tegemist sellise mõnusa vana puutrepiga, mis kergelt nagiseb.See on vaade trepile. Paremal  - Vaade trepilt, kus paistab elutuba. )

loe edasi

Oli kord üks ilus kodu....

02. kategooria: Kodugalerii

4

Tean Maarjat juba mitu head aastat ja olen tema osava kirjasule suur austaja, aga alles eelmisel aastal sain teada, et lisaks sõnaosavusele omab Maarja äärmiselt head maitset kodukujundamises. See tõttu jagan suurima rõõmuga teile Maarja ekskodu pilte, mida kommenteerib omanik isiklikult. Kuna tegemist oli üürikorteriga, on praeguseks Maarja sealt lahkunud ja tegeleb hetkel aktiivselt esimese päris oma kodu kujundamisega.

Elutuba. Diivanikomplekt on elavaks tõendusmaterjaliks, miks on aeg-ajalt kasulik külastada kõiksugu kummastavaid keldripoekesi...

loe edasi

Annnelka idamaine kodu

30. kategooria: Kodugalerii

2

Seekord on mul suur rõõm jagda teiega ühte Eestimaa ilusamat kodu, mis mõni aasta tagasi võitis Kodukirja "Kauni kodu" konkursil peapreemia. Hetkel saate nautida vaid pildigaleriid, sest kodu omanik Annelka põrutas eile juba puhkusele ning ei jõudnud oma kodu sünnilugu kirjutada, aga peale puhkust saab ka see siia kirja. Seniks aga imetlega Annelka uskumatult ilusat kodu.......

loe edasi

Värskeid sisustustrende Milanost

22. kategooria: Kodugalerii

0

Üks hea tuttav oli nii lahken ning jagas meile Milano sisutusmessi pilte. Tegemist igaaastase üritusega, mis on üks olulisemaid trendi- ning ideede jagajaid kodusisustuses.

 

Fotod: Veiko Jääger

loe edasi

Nõmme kodu uus nägu

15. kategooria: Kodugalerii

0

Tänane pisike kodugalerii tuleb teieni Tallinnast/Nõmmelt, kus väikse kortermaja renoveerimine tõi sinna uued elanikud. Pildid vahendab teile Sigrid Valgma, kes aitas korterile uuema ning värskema ilme anda.

(Kuna tegemist vana majaga, on elutoa seina loomulikuks osaks telliskivisein ja puidust postid, millel vahel eritellimusena valminud mööbel.)

loe edasi

Epu pere hubane kodu

27. kategooria: Kodugalerii

0

Kodugaleriis tahame teiega jagada ilusaid kodusid, mis pakuks inspiratsiooni ning tegutsemisjulgust igale ühele teist. Avame oma galerii ühe väga ilusa koduga Tartust- Tähtverest, kus vanas suursuguses nikerdustega majas elab Epp oma perega. Epule külla minnes on raske sundida ennast lahkuma, sest tegemist on niivõrd hubase ning värvideküllase koduga, kus iga detail näitab millise armastusega perenaine oma kodu kaunistab. Võttes arvesse, et Epul on kolm tütart(Teele - 7kuud, Liine - kohe 3a, Ella -7 a.), ei saa ma lihtsalt aru kuidas mõnel inimesel õnnestub sellise pisipere kõrvalt ka midagi nii ilusat luua. Aga nii see on, veenduge selles ise.

 

(Vasakul - see pilt avaneb kõigile, kes esikus riided varna riputanud ning avavad elutoa uksed. Paremal - Elutoa televiisori nurk.)

loe edasi

kodulehe tegemine