Suurim disaini- ja käsitööpood Eestis!

Millest alustada?

Esialgu soovitame julgelt Disainimajas ringi vaadata ning imetleda meid ümbritsevate inimeste kätetöö ilu ning osavust. Nagu näed, oled enese jaoks avastanud tõeliselt mõnusa e-poe, kust soetada ainulaadseid tooteid. Kõik tooted on valminud Eestis ning nende loojateks on meistrid, kes  panevad igasse tootesse valmistamisrõõmu ning hingesoojust.

Kas leidsid midagi, mida soovid osta?

  • Ostu sooritamiseks on vaja registreerida ennast kasutajaks. Selleks pead omama emaili aadressi, sisestama sulle sobiva kasutajanime ning salasõna  ja oledki ostuvalmis.
     
  • Disainimaja on nagu suur kaubamaja, kus koos palju erinevaid poode. Sa saad korraga osta tooteid mitmest poest(ehk mitmelt kasutajalt), lisades sobivad tooted ostukorvi.
     
  • Peale ostukorvi kinnitamist saadab müüja Sinu isiklikule meilile täpse info kuidas toote eest tasuda ning kuidas Sa selle kätte saad.
     
  • Kui üks tellimus sisaldab kaupa mitmest erinevast Disainimaja poest, võtab iga kauba pakkuja sinuga isiklikult ühendust.

NB!Kuna Disainimaja on internetipõhine ostu-müügikeskkond, peavad kõik ostjad ja müüjad olema vähemalt 18 a. vanad. (Alla 18 aastase isiku või piiratud teovõimega isikule kasutaja staatuse andmine eeldab nimetatud isiku seadusliku eestkostja või esindaja eelnevat nõusolekut.

 Kasutustingimused leiad siit

© kõik õigused kaitstud Disainimaja 2010
kodulehe tegemine